İzzet Baysal İçin Kuzgölcük Köyünde Mevlid Programı Düzenlendi

  Büyük hayırsever İzzet Baysal’ın ölüm yıldönümü olan 5 Mart’tan önce, İzzet Baysal’ın köyü olan Kuzgölcük Köyünde Mevlid programı düzenlendi.

  Programa; İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal eşi Solmaz Baysal, Seben Kaymakamı Mustafa Atış, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alışarlı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, Bolu Eski Milletvekili Mustafa Yünlüoğlu, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, Bolu Müftüsü Orhan Genç, Seben Müftüsü Davut Kapıcıoğlu, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyet Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Kuzgölcük Köyü Caminde düzenlenen mevlid programı arkasından katılımcılara yemek ikram edildi. Kuzgölcük Köyü Muhtarı Mustafa Duman, İzzet Baysal gibi büyük bir hayırseverin köylüsü olmanın övüncünü yaşadıklarını, İzzet Baysal’a olan vefa borçlarını yerine getirebilmek için her yıl bu programı yaptıklarını dile getirerek, tüm katılımcılara teşekkür etti.

   

  Önceki İçerik2020 Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı Görevli Tercih İşlemleri
  Sonraki İçerikİhsan Fazlıoğlu Hoca ile Bolu Maarif Söyleşileri BAİBÜ’de Başladı