İzzet Baysal Huzurevi Sakinleri Misafirimiz Oldular

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencilerinin, Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında her yıl ziyaret ettikleri İzzet Baysal Huzurevi’ndeki büyüklerimiz, bu kez üniversitemizin konuğu oldular.

  Hemşirelik Bölümü öğrencileri, Öğr. Gör. Hacer Alpteker yürütücülüğündeki Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında her yıl Mayıs ayında gerçekleştirilen etkinliklerde, İzzet Baysal Huzurevi’ndeki büyüklerimizi ziyaret ediyorlar.

  Bu yıl gerçekleştirilen ziyaretlerde, huzurevi sakinlerinin “Biz de sizlere iade-i ziyaret yapmak istiyoruz; hem sizleri ziyaret etmek hem de üniversitemizi yakından görmek istiyoruz.” talepleri geri çevrilmedi ve büyüklerimiz, 8 Kasım Cuma günü Sağlık Bilimleri Fakültesi ve üniversitemizin misafiri oldular.

  Büyüklerimiz, ilk olarak Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde düzenlenen etkinlikte ağırlandı. Burada öğrencilerle bir araya gelen yaşlılarımıza canlı müzik eşliğinde ikramlarda bulunuldu. Büyüklerimizle sohbet eden öğrencilerimiz, onlarla birlikte keçeden ayraç ve anahtarlık yaptılar. Öğrenciler misafirlerine, kurutulmuş çiçeklerle süsledikleri mektuplar yazdılar ve kokulu süs taşları armağan ettiler.

  Etkinliğe; Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Arzu İlçe, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Tamer Çankaya, Fakülte Sekreteri Mustafa Acar, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Aynı zamanda Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Öztürk ve kurum eğitmenleri de etkinlikte büyüklerimizi yalnız bırakmadılar.

  Önceki İçerikTÜBİTAK- Ufuk2020 / Yabancı Araştırmacıların Çalışma İzni Süreci Kolaylaştırıldı
  Sonraki İçerikİlahiyat Fakültesi Öğrencilerinden Prof. Dr. İsmail Cerrahoğlu’na Vefa Paneli