Gaziantep Fuarında AİBÜ’ye Büyük İlgi…

    Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Gerede Meslek Yüksekokulu, Gaziantep’te bu yıl 19’uncusu düzenlenen uluslararası ayakkabı fuarına katıldı. Fuarda geçtiğimiz günlerde Üniversitemizde de sergilenen 1,5 metre boyundaki ayakkabı yine büyük ilgi gördü.
    Gaziantep Sanayi Odası ile Akort Fuarcılık tarafından GAPSHOES 19’uncu Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı düzenlendi. Fuarda, Gerede MYO Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Programı öğrencilerinin eserleri de sergilendi. Öğrencilerimizin ayakkabıdan çantaya ve kemere el emeği göz nuru eserlerinin çok beğenildiği fuarda, bir buçuk ay süren çalışmayla hazırlanan ve Üniversitemizde de sergilenen 1,5 metre boyundaki 222 numaralı ayakkabı da büyük ilgi gördü.
    Fuara katılan ve AİBÜ’nün standını gezen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile Genel Sekreteri Kürşat Göncü de öğrencilerimizi ve Üniversitemizi tebrik ettiler. Fuarda Üniversitemizi Gerede MYO Müdür Yardımcısı Ayhan Milli, Öğretim Görevlileri Recep Soluk ve Hatice Somçağ ile öğrencilerimiz temsil ettiler.

    Önceki İçerik2014-2015 Yüksek Lisans ve Doktora Programları Başvuru Duyurusu
    Sonraki İçerikSınav Kaygısına Bilimsel Bakış…