Fizyoterapistler Mezuniyet Belgelerini Aldılar

    Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’nda öğrenim gören 45 öğrenci, düzenlenen törenle mezuniyet belgelerini aldılar. İzzet Baysal Kültür Merkezindeki törene, Bolu Belediye Başkan Vekili Hüseyin İka, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hayrettin Öztürk, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Yeşim Bakar, öğretim elemanları, öğrenciler ve aileleri katıldı.

    Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hayrettin Öztürk, büyük fedakarlıklarla topluma hayırlı evlat yetiştiren anne ve babalarla öğretim elemanlarına teşekkür etti. Öztürk, okulumuzun Türkiye’deki en iyi yüksekokullarından biri olduğunu ifade ederek, “Değerli hocalarımız iyi öğrenciler yetiştiriyorlar. Öğrencilerimizin de kendilerine verilen bu misyonu, kutsal bir mesleği en iyi şekilde yerine getireceklerine inanıyoruz. Hem öğrencilerimizi hem de ailelerini kutluyorum, kendilerine başarılar diliyorum.” diye konuştu.

    Dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından teşekkür plaketlerinin verilmesinin ardından, 15’inci dönem mezunu 45 öğrenci, mezuniyet belgelerini öğretim elemanlarından aldılar. Fizyoterapist andının içilmesinden sonra öğrenciler keplerini havaya fırlatarak mezuniyetlerini sevdikleriyle doyasıya kutladılar.

    Önceki İçerikSÜYAM Yaz Spor Okulu Başlıyor
    Sonraki İçerikAİBÜ Personel Futbol Turnuvası Final Maçı