Elsevier ClinicalKey ve UpToDate Anywhere Kullanıcı Eğitimi

  Değerli Kullanıcılarımız,

  Tıp ve Sağlık Bilimlerine yönelik abonelik sağladığımız Elsevier ClinicalKey ve UpToDate Anywhere veri tabanları ile ilgili Kullanıcı Eğitimi düzenlenecektir.

  Tarih: 17.09.2020
  Saat 12:30

  Aşağıdaki link aracılığı kayıt oluşturduktan sonra e-posta adresinize otomatik olarak gelen linke tıklayarak oturuma katılabilirsiniz.

  Kayıt linki için tıklayınız.

  Elsevier yayınevine ait ”ClinicalKey” veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan kapsamlı bir veri tabanıdır.

  Elsevier’e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.

  Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının %95’inden fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

  UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında, 7100’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 11.800’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayalı bir klinik karar destek sistemidir. UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanması ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

  Not:  Zoom oturumuna katılım için kurumsal e-posta adresinizle kayıt oluşturunuz.

  Kişisel e-posta adresiniz ile kayıt yapıyorsanız soyadınızın yanına kurum adınızı yazmanızı rica ederiz.


  Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

  Önceki İçerikBentham Science Dergi ve E-Kitapları Deneme Erişimine Açıldı
  Sonraki İçerikProQuest Dissertations and Thesis Veri Tabanı Kullanıcı Eğitimi