Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretiminde İşbirliği Semineri Düzenledi

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (BAİBÜ) İngilizce öğretiminde iş birliğini güçlendirmeye yönelik önemli bir seminer düzenlendi.

  Bolu’da görev yapan İngilizce öğretmenlerinin, üniversitemiz Eğitim Fakültesi’nde okuyan İngilizce öğretmen adayı öğrencilerin ve akademisyenlerin etkileşim olanaklarını artırmayı amaçlayan seminer, youtube’dan da canlı yayınlandı.

  BAİBÜ Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Öğretim Üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Sedat Akayoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Anıl Söylemez tarafından “İngilizce Öğretiminde İş Birliği: Öğretmenlik Uygulaması Sürecinin Güçlendirilmesi” başlıklı seminer düzenlendi.

  Kongre Merkezi Bordo Salonda gerçekleştirilen semineri; Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Amanda A. Yeşilbursa, INGED’den Prof. Aydan Ersöz, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dinçay Köksal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gölge Seferoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kenan Dikilitaş ve Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sumru Akcan verdi.

  Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği semineri, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaman da takip etti. Seminer, BAİBÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin desteğiyle youtube kanalından canlı olarak yayınlandı.

  Yayınlar, aşağıdaki linklerden izlenebilir:

  Sabah Oturumu: https://youtu.be/pcUwqDS05yo

  Öğleden Sonra Oturumu: https://youtu.be/qyD5WCNnlcA

  Önceki İçerikMARKA, 2019 Mali Destek Programlarını BAİBÜ’de Açıkladı
  Sonraki İçerikTÜBİTAK Başkanından BAİBÜ’ye Teşekkür Mektubu