EBSCOHost Veri Tabanı Online Eğitimleri Duyurusu

  TÜBİTAK ULAKBİM EKUAL kapsamında erişime açılan EBSCOHost veri tabanı için online eğitim planlanmaktadır. Otuz dakikalık toplantılar sonunda, sizlere sağlanan kaynakların içeriklerine ve kullanımlarına dair önemli bilgiler sağlanacaktır. Bu kaynakların temel özellikleri, en pratik araştırma teknikleri, arayüz özellikleri ile kişiye özel araştırma deneyimi yaşama konulu sunumlara katılarak daha hızlı ve daha pratik bir şekilde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Ekte online eğitim takvimini ve iletişim bilgilerini görebilirsiniz. Katılmak istediğiniz oturumun tarihini ve saatini uozkan@ebsco.com adresine gönderdiğinizde, size oturuma direkt bağlantı linki gönderilecektir. Oturumlara katılmak için sadece internet bağlantısına, kulaklığa ya da telefona sahip olmanız yeterlidir. Lütfen katılım talebinizi mümkün olduğunca erken bildirmeye çalışınız. Eğer bu tarihler sizin için uygun değilse, iletişim adresini kullanarak kendinize özel bir sunum da talep edebilirsiniz.
  Sunumda bahsi geçecek EBSCO kaynaklarının listesine, linklerine ve bilgilerine http://support.ebsco.com/training/lang/tr/docs/tr_EDS_ehost_LinksandContent_InformationDocument.doc adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

  EBSCOHOST Veri Tabanları Online Eğitim Takvimi

  Kütüphane ve Domümantasyon Daire Başkanlığı

  Önceki İçerikAİBÜ ÖĞRENCİ YURTLARI BAŞVURU SONUÇLARI
  Sonraki İçerikAİBÜ, Dikey Geçiş Sınavında da Adayların Gözdesi Oldu