Dünden Yarına Turizm / Söyleşi

  Tıp hekimliğinden turizme uzanan süreçte, dünyaca tanınmış bir turizmci gözüyle “Turizmin Dünü, Bugünü, Yarını” üzerine keyifli bir söyleşi ile sizlerle birlikte olacağımız için son derece mutluyuz.

  Turizm alanında başarılı çalışmalara imza atan Dr. Kınay’ın iş hayatına yönelik gerek yeni mezunlara gerekse öğrencilere tavsiyelerini dinleyeceğiz. Karşılaştıkları zorlukları ve bunu aşmak için uğraşları neticesindeki tecrübelerini ve başarılı bir kariyer için önerilerini ele alacağız.

  Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Turizm Fakültesi işbirliği ile düzenlenen etkinliğimize katılımlarınızı bekleriz.

  Davetli Konuşmacı: Dr. CEM KINAY


  Konuşmacı: Dr. Cem KINAY

  Birçok önemli otel yatırımları ve uluslararası ödülleri ile Dr. Cem Kınay turizm sektörünün dünyaca tanınmış önemli isimlerindendir. Avusturya, Viyana merkezli Gulet Turistik (1987) ve Magic Life Oteller (1990) zincirinin kurucusu ve CEO’su olarak Avrupalı turistleri Her Şey Dahil deneyimi ile tanıştırdı. “Be Smart. Be Human” ve “Akıllı Ol. İnsan Ol” kitapları bulunmaktadır.

  2018 yılında MP Hotels için “Club Sei” konseptini, 2017/2018 “Urban Social Vintage’’i konseptini yarattı ve İstanbul’da uyguladı.

  Ayrıca Dr. KINAY XPD (Experience Design) Danışmanlık şirketini kurarak, yerli ve yabancı yatırımcılara yatırım ve konsept dizayn danışmanlığı vermektedir. 2021 yılının Covid-19 salgını sürecinde ilk yüz yüze etkinliğimizde Dr. Cem KINAY ile “Dünden Yarına Turizm” konuşacağız.

  Önceki İçerik24 Kasım Öğretmenler Günü, BAİBÜ’de Düzenlenen Programla Kutlandı
  Sonraki İçerikKüresel Dünyada Birlikte Yaşama Kültürü ve Öğretmenlerin Rolü / Çevirimiçi Konferans