Dostluk Kazansın

  Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Spor Bilimleri Fakültesi’nin birlikte düzenlediği, kurum içi kaynaşma ve dayanışmayı artırmak amacıyla geleneksel olarak düzenlenen 2019 Personel Futbol Turnuvası başladı.

  Turnuva açılış törenine Rektör yardımcıları Prof. Dr. Sameddin Gündüz ve Prof. Dr. Aydın Him, daire başkanları, akademik ve idari personel katıldı. Gündüz ve Him sembolik olarak açılış vuruşları yaparak turnuvayı başlattı.

  Akademik ve idari personellerin karma takımlarından oluşan 2019 Personel Futbol Turnuvasında A ve B Gruplarında toplam 11 takım mücadele ediyor. Üniversitemiz Futbol Sahasında yapılacak karşılaşmalarda, çeyrek ve yarı finallerin yapılması ardından Ekim ayındaki final maçıyla şampiyon takım belli olacak. Eğlenme, kaynaşma ve spor odaklı olarak düşünülen karşılaşmalar takımların mutabakatı ile hakemsiz oynanıyor.

  Dostluk ve sportmenlik içerisinde oldukça heyecanlı geçen ilk gün maçları sonrasında sonuçlar;  F.C. Spor-Eğitim – Genel Sekreterlik 6-2, Gerede Kampüs – Diş Hekimliği Fakültesi 4-4, İlahiyat Fakültesi – Sks 8-2 oldu.

  2019 Yılı Personel Futbol Turnuvası grupları ve fikstürü için TIKLAYINIZ

   

  Önceki İçerikTÜBİTAK 1001 Proje Başvuruları Başlıyor
  Sonraki İçerikTaziye Mesajı (Güvenlik Personeli Erçin Arıcan’ın Annesi…)