Bosna Hersek Uluslararası Gorazde Üniversitesi ile İş Birliği Protokolü İmzalandı

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) ile Bosna Hersek Uluslararası Gorazde Üniversitesi arasında, eğitim ve araştırma alanlarında iş birliğine yönelik protokol imzalandı.

  Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı; Uluslararası Gorazde Üniversitesi Kurucusu Av. Edina Brutus, Yönetim Kurulu Başkanı ve SBF Dekanı Doç. Dr. Mehmet Naci Efe, Senato Başkanı Doç. Dr. Mevledin Jašarević, Yönetim Kurulu Üyesi ve Üniversitemiz İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Himmet Karadal ile Genel Sekreter Sulejman Mujkić’i makamında kabul etti.

  Görüşmede, öğrenci değişiminin yanı sıra, eğitim ve araştırma alanlarında ortak projeler üretmek amacıyla, iki ülkenin yasalarına uygun olarak, akademik personel ve araştırmacı değişimi ile yenilikçi öğretim faaliyetleri geliştirilmesi ve konferans, panel, sempozyum, çalıştay ve benzeri etkinliklerin gerçekleştirilmesine yönelik iş birliğine varıldı.

  Protokol metni, BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ile Uluslararası Gorazde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hajriz Bećirović tarafından imzalandı.

  Önceki İçerikBAİBÜ ve İş Bankası A.Ş. Arasında Maaş Promosyon Protokolü İmzalandı
  Sonraki İçerikBAİBÜ Proje Destek Ofisi E-Bülteni 9. Sayısı Yayınlandı