Bolu Valiliği Yardım Kampanyası

  T.C. BOLU VALİLİĞİ YARDIM KAMPANYASI

  İzmir ilimiz ve çevresinde 31 Ekim 2020 günü meydana gelen deprem nedeniyle afetzedelere dağıtılmak üzere; İçişleri Bakanlığı AFAD Başkanlığı ile irtibatlı olarak Valiliğimizin koordinesinde, ilimiz genelinde aynî yardım kampanyası başlatılmıştır. Yardım olarak şimdilik sadece “Tek Tip Gıda Kolisi” ve kullanılmamış battaniye kabul edilecektir.

  Aşağıda içeriği belirtilen “Tek Tip Gıda Kolisi” ya da kullanılmamış battaniye bağışında bulunmak isteyen yardımsever vatandaşlarımız ile kamu veya özel sektör çalışanlarımızın Bolu İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza başvurmaları veya Vakfımızın; 0 374 212 24 23 numaralı telefonundan iletişime geçmeleri rica olunur.

  İlçelerimizden yardım etmek isteyen hayırsever vatandaşlarımız ise ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına müracaat etmeleri gerekmektedir.

  Belirtilen içerikte koli hazırlayarak bağışta bulunacak yardımsever vatandaşlarımız hazırladıkları “Tek Tip Gıda Kolisi”ni içerikleri ve miktarları koli üzerinde yazılı olarak İl veya İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürlüklerimize Teslim Tesellüm Fişi ile teslim edebileceklerdir.

  Hâlihazırda başkaca bir yardım malzemesine veya  (kullanılmış-kullanılmamış) eşyaya ihtiyaç bulunmamaktadır. İhtiyaç hâsıl olduğunda ayrıca bildirilecektir.

  Ayrıca afetzedelerimize beslenme ile ilgili destek olmak isteyenlerin beslenme hizmetleri konusunda ana sorumlu kuruluş olan Türk Kızılayı ile irtibata geçmeleri ve koordinasyon içerisinde olmaları gerekmektedir.

  Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 31.10.2020

  Adres: Aktaş Mahallesi Taşhancılar Caddesi No: 2 (Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü)

  İletişim: 0 374 212 24 23

  Önceki İçerikIV. Köroğlu Yazarlık Mektebi Başvurularında Son Gün
  Sonraki İçerik4. Köroğlu Yazarlık Mektebi Duyurusu