4. Ulusal Aşçılık Kampı Protokolü İmzalandı

  22 Nisan -29 Nisan tarihleri arasında Mengen’de gerçekleştirilecek olan 4. Ulusal Aşçılık Kampı Protokolü Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mengen Kampüsü’nde düzenlenen programla imzalandı.

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mengen Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Elif Yücetürk, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celebci ile Aşçılık Okulu Mezunları Derneği(AŞOMDER) yönetim kurulu temsilcileri, 22-29 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak olan kampın protokolünü imzaladı. Bu yıl ilçede 4’üncüsü düzenlenecek olan Ulusal Aşçılık Kampı Türkiye’nin dört bir yanındaki okullardan gelen öğretim elemanları ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşecek. Kampa 56 üniversiteden katılım olacak. Türk aşçı adaylarının gerek Türk, gerekse dünya mutfağı konusunda vizyonlarını geliştirmeyi amaçlayan kamp 7 gün sürecek. Kampın eğitimleri dünyaca ünlü otel ve restoranların mutfaklarına şef olarak çalışan AŞOMDER üyeleri tarafından verilecek. 7 gün boyunca eğitim için özel olarak hazırlanan mutfaklarda, genç aşçı ve aşçı adaylarına yemek pişirme yöntemlerinin incelikleri uygulamalı olarak anlatılacak.

  Sponsor firmaların katkılarıyla gerçekleşen eğitim kampında bu sene ayrıca; yemek ile sanat ilişkisi, sosyal medya kullanımı, insan kaynakları, hijyen gibi konular hakkında da seminer ve paneller gerçekleştirilecek.

  http://ascilikkampi.com/sitesi.html

  Kaynak: DHA

  Önceki İçerikSeminer “Patent nasıl Alınır”
  Sonraki İçerikKlinik Araştırmalar Etik Kuruluna Yapılacak Başvurular Hakkında Duyuru