Üniversitemizde Staj Yapan Iraklı Öğrenciler Sertifikalarını Aldı

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (SÜYAM) gerçekleştirdiği proje kapsamında, üniversitemizdeki staj eğitimlerini başarıyla tamamlayan Irak Al-Bayan Üniversitesi öğrencilerine, düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

  Rektörlükte gerçekleştirilen törende, üniversitemiz Tıp ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinde stajlarını tamamlayan 53 Iraklı öğrenciye katılım sertifikaları, Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Yaman ve SÜYAM Müdürü Doç. Dr. Hanifi Üzüm tarafından takdim edildi.

  Irak Al-Bayan Üniversitesi Hemşirelik ve Patoloji bölümlerinde eğitim gören öğrenciler, 8 Temmuz 2019 tarihinden bu yana üniversitemizde ücretli staj eğitimi görüyorlardı. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin eğitim hayatlarına önemli katkılar sağladığını ve burada aldıkları eğitimden son derece memnun olduklarını ifade ettiler.

  Mezun olduktan sonra yüksek lisans ve doktora eğitimlerini üniversitemizde yapmayı çok istediklerini kaydeden öğrenciler, burada aldıkları eğitimle ülkelerinin geleceğine katkı sağlayacaklarını söylediler. Prof. Dr. Mustafa Yaman ve Doç. Dr. Hanifi Üzüm ise, öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler; üniversitemizin kapısının uluslararası öğrencilere daima açık olduğunu bir kez daha vurguladılar.

  Önceki İçerikMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Üniversitemizde Öğretmenlerle Biraraya Geldi
  Sonraki İçerikBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ailemize Hoş Geldiniz